"KAM IK ZVARRË NË SHTËPI"/ Kledi Bahiti rrëfen natën që u bë tapë: Villja nëpër pemë...(VIDEO) - AlpeGossip
“KAM IK ZVARRË NË SHTËPI”/ Kledi Bahiti rrëfen natën që u bë tapë: Villja nëpër pemë…(VIDEO)

“KAM IK ZVARRË NË SHTËPI”/ Kledi Bahiti rrëfen natën që u bë tapë: Villja nëpër pemë…(VIDEO)

Kur përmendim Kledi Bahitin sigurisht na vijnë ndërmend shumë hite. Këngë të krijuara, fituese te “Top Fest”, “Kënga Magjike” etj dhe sigurisht ai merr pjesë jo vetëm me një por me disa këngë.

Këtë të shtunë i ftuar në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës dhe i pyetur në lidhje me pijen ai ka rrëfyer një histori mjaft gazmore.

“Kam qenë në një pub duke luajtur muzikë në piano. Erdhi dikur që kishte ditëlidnjen na qerasi me disa shoots dhe pi e 1, 2, 3,4. Kur dola për të luajtur pjesën e tretë thashë çfarë dua unë këtu sikur i bie firzamonikës

E mbarova si e mbarova atë pjesën e tretë dhe kur kam ik në shtëpi zvarrë, vetëm villja nëpër pemë. Ishte e vetmja natë dhe i urrej ato pije”.- ka përfunduar Kledi