RASHEL KOLANECI POZON ME BIKINI/ Do qeshni me lot kur të lexoni komentin epik të fansit: Messi para teje… – AlpeGossip
RASHEL KOLANECI POZON ME BIKINI/ Do qeshni me lot kur të lexoni komentin epik të fansit: Messi para teje…

RASHEL KOLANECI POZON ME BIKINI/ Do qeshni me lot kur të lexoni komentin epik të fansit: Messi para teje…

Rashel Kolaneci është elina e cila u bë e njohur për publikun nga emisioni i Ermal Mamqit. Ajo ra në sy për format bombastike e cila gjithmonë tërhiqte vëmenjen e publikut.

Rasheli është shumë aktive në rrjetin social Instgram ku publion foto ku shfaqet super provokuese apoe  ekspozuar, të cilat kritikohen shpesh nga fansat.

Para disa minutash Rsheli ak publikuar një foto ku shfaqet em bikini dhe me super forma fizika. Ndjekësit nuk kanë nguruar ti bëjnë komplimneta bukuroshes.

“Thon kot për messin jashtokësor.Messi nuk është asgjë para kësaj”: ishte komenti pikat dhe qesharak i fansit të cilin Rasheli nuk i ktheu përgjigje.

AlpeNews.al