FEJOHET DJALI I KËNGËTARIT TË NJOHUR SHQIPTAR/ Ja pamjet nga festa private (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
FEJOHET DJALI I KËNGËTARIT TË NJOHUR SHQIPTAR/ Ja pamjet nga festa private (FOTO+VIDEO)

FEJOHET DJALI I KËNGËTARIT TË NJOHUR SHQIPTAR/ Ja pamjet nga festa private (FOTO+VIDEO)

Këngëtari shqiptar, Ramadan Krasniqi i njohur si Dani ka fejuar djalin e tij Andin. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Andi duke postuar foto e video nga fejesa e cila u organizua në mënyrë private.

Në fejesë morën pjesë vetëm një rreth i ngushtë familjar.

Djali i Danit u fejua me Dafina Hazirin, një vajzë të panjohur për publikun, por me të cilën ka disa vite i lidhur.

E fejuara e Andit u shfaq shumë elegante ditën e fejesës me një fustan ngjyrë floriri dhe pupla në fund.