“DASHURI PA KUSHTE”/ Nga FOTOT e veçanta e deri tek fjalët e bukura, ja si zgjodhën VIP-at të urojnë 8-Marsin – AlpeGossip
“DASHURI PA KUSHTE”/ Nga FOTOT e veçanta e deri tek fjalët e bukura, ja si zgjodhën VIP-at të urojnë 8-Marsin

“DASHURI PA KUSHTE”/ Nga FOTOT e veçanta e deri tek fjalët e bukura, ja si zgjodhën VIP-at të urojnë 8-Marsin

8- marsi shënon në kalendar një datë shumë të veçantë për të gjithë nënat dhe gratë në anë e mban botën.

Çdo njëri prej nesh sot ka kujtuar dashurinë pa kushte dhe kujdesin e nënave duke treguar mirënjohjen ndaj tyre nëpërmjet urimeve.

Në ditën ndërkombëtare të gruas të shumta kanë qenë urimet edhe nga personazhet e showbizz-it shqiptar për nënat e tyre.

VIP-at shqiptarë i kanë cilësuar nënat e tyre si heroina, të bukura më të shtrenjat dhe të pazëvëndësuseshme. Alpegossip.al ju sjell me foto disa nga urimet e veçanta dhe fotot e bukura që kanë postuar ata me nënat e tyre