Luana tallet me veten/ Ky detaj në dorën e saj nuk ka lidhje me photoshop-in (FOTO) – AlpeGossip
Luana tallet me veten/ Ky detaj në dorën e saj nuk ka lidhje me photoshop-in (FOTO)

Luana tallet me veten/ Ky detaj në dorën e saj nuk ka lidhje me photoshop-in (FOTO)

uana Vjollca vijon punën për rikthimin e fuqishëm këtë sezon televiziv.

Moderatorja shqiptare ka publikuar një foto nga televizioni “Top Channel”, më saktë nga ashensori. Në dorë mban lap-topin dhe çelësat e makinës.

Por qëllimi i fotos dhe arsyeja që Luana ka publikuar këtë foto është për të treguar një detaj në duart e saj.

“Nails goals”, shkruan ajo teksa tallet me thonjtë, të cilët janë të shkurtër në dorën e majtë dhe të gjatë në dorën e djathtë.

Me siguri Luana nuk ka pasur aspak kohë të merret me ta dhe këtë e tregojnë postimet e shumta që bën nga studioja e televizionit apo nga ajo e muzikës, ku po punon për këngën e re.