“NUK RRI DOT LARG VAJZËS…”/ Renis Gjoka rrëfen planet për tu bërë sërish baba: Dëshiroj shumë, por… – AlpeGossip
“NUK RRI DOT LARG VAJZËS…”/ Renis Gjoka rrëfen planet për tu bërë sërish baba: Dëshiroj shumë, por…

“NUK RRI DOT LARG VAJZËS…”/ Renis Gjoka rrëfen planet për tu bërë sërish baba: Dëshiroj shumë, por…

Këngëtari Renis Gjoka është baba i një vajze dhe dëshira për tu bërë baba për herë të dytë nuk mungon.

Në emisionin “Top Arena”, Gjoka tha se ecën me moton që tek fëmija duhet të investosh eksperienca dhe kohë, jo në gjëra material.

Renis Gjoka: Tani ka arritur në atë pikë sa nuk rri dot larg vajzës. Dëshiroj të kem shumë fëmijë, por duhet të menaxhojmë dhe kohën se të rrisësh fëmijë siç duhet, do edhe kohën e vet. Tek fëmija investo në eksperienca dhe kohë, jo në gjëra material. I besoj kësaj motoje.