ISH BANORJA E “BB” KONKURON TEK “DILEMA”/ Zbuloni me sa milionë del nga loja – AlpeGossip
ISH BANORJA E “BB” KONKURON TEK “DILEMA”/ Zbuloni me sa milionë del nga loja

ISH BANORJA E “BB” KONKURON TEK “DILEMA”/ Zbuloni me sa milionë del nga loja

Ish banorja e “Big Brother”, Jona Kalemaj u bë sot pjesë e game-show “Dilema Deal or no Deal” që transmetohet në Top Channel. Jona pati mundësinë të futej në historinë e këtij formati shqiptar.

Jona shkoi në shtëpi me 2 milionë lekë të vjetra. Por në valixhen e zgjedhur fillimisht, ndodheshin plot 20 milionë lekë të vjetra.

20 milionët do të dyfshihoheshin me zarfin e valixhes X (dyfishim) dhe konkurrentja do shkonte në shtëpi me 40 milionë lekë të vjetra, por nuk ja arriti për fat të keq.