“NUK KA HIP HOP SHQIPTAR PA JU”/ Seven Saraqi shpreh hapur vlerësimin për dy reperat e famshëm (FOTO) – AlpeGossip
“NUK KA HIP HOP SHQIPTAR PA JU”/ Seven Saraqi shpreh hapur vlerësimin për dy reperat e famshëm (FOTO)

“NUK KA HIP HOP SHQIPTAR PA JU”/ Seven Saraqi shpreh hapur vlerësimin për dy reperat e famshëm (FOTO)

Lyrical Son dhe McKresha janë dy nga reperat më të suksesshëm shqiptarë që numërojnë disa hite në karrierën e tyre.

Prej disa kohësh ata kanë treguar se përgatisin projekte të reja dhe duke qëndruar më pak aktiv me koncerte ndërkohë.

Megjithatë duket se jo pak persona u’a kanë ndierë mungesën me projekte të reja dhe ndër ta edhe këngëtari Seven Saraqi.

Në foton e publikuar sot në Instagram nga Lyrical Son, këngëtari i njohur nuk ka ngurruar të shprehë simpatinë për dyshen e repit duke shkruar: “S’ka hip hop në Shqipëri pa ju. Bëni më shumë muzikë ju lutem”.

Në pritje të projektit të ri, sot Mc Kresha prezantohet në “Kënga Magjike” me Fifin dhe mezi po presim t’i dëgjojmë.