Rezarta Shkurta më pranverore se asnjëherë/ Shihni si duket ajo (FOTO) - AlpeGossip
Rezarta Shkurta më pranverore se asnjëherë/ Shihni si duket ajo (FOTO)

Rezarta Shkurta më pranverore se asnjëherë/ Shihni si duket ajo (FOTO)

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet në natyrë dhe më në formë se kurrë.
Krahas fotove të publikuara në Instagram ajo ka shkruar: “Enderroj… Lutem… Shijoj dhe gjerat me te vogla, nga aty fillon lumturia e vertet, te tjerat jane ego,”-shkruan këngëtarja krahas fotove.