Anxhelina Hadërgjonaj bën ndryshimin drastik në look: Nga flokët platin në… (FOTO) – AlpeGossip
Anxhelina Hadërgjonaj bën ndryshimin drastik në look: Nga flokët platin në… (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj bën ndryshimin drastik në look: Nga flokët platin në… (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik për verë. Bukuroshja ka prerë flokët dhe ka treguar look-un e ri në Instagram.

Ndryshe nga flokët platin, ku jemi mësuar ta shohim në fotot e fundit, Anxhelina shfaqet më natyrale, me flokët lajthi dhe të shkurtër deri te supi.

Ajo eksperimenton shpesh me look-un e saj por sërish i qëndron besnike natyrales pasi i shkon më shumë.