Gjyste Vulaj ‘në garë’ me vajzën për t’u dukur më SEKSI! (FOTO) – AlpeGossip
Gjyste Vulaj ‘në garë’ me vajzën për t’u dukur më SEKSI!  (FOTO)

Gjyste Vulaj ‘në garë’ me vajzën për t’u dukur më SEKSI! (FOTO)

Gjyste Vulaj është njëri ndër emrat më të njohur të skenës shqiptare që depërtoi prej vitesh dhe u bë e njohur në të gjitha trevat ku flitet shqip

Në fillimet e saja ishte tejet produktive, por që jeta e saj private e bëri t’i distancohet paksa skenës edhe pse sa herë që rikthehet me risi në karrierë, bën bujë të jashtëzakonshme.

Sa i përket pamjes së këngëtares, është ekstravaganca ajo që e karakterizoi gjithmonë, për të mos thënë edhe zhveshja e tepruar e cila po e ndjek si trend edhe pas kaq vitesh. E thënia: “Bëmë nënë të të ngjajë”, i shkon më së miri Gjyste Vulajt meqë vajza e saj ka marrë aq shumë tipare nga e ëma sa edhe komplet formën e ‘zhveshjes’ për t’u dukur sa më në hap me kohën.

Sidomos imazhet e fundit të bukuroshes Rosana Vulaj dhe ato të nënës së saj, këngëtares në fjalë, janë dëshmi e ‘garës’ nënë e bijë cila do të duket më joshëse.

Por, me bindje e themi se Gjyste Vulaj është unike dhe mjaft e guximshme, derisa vajza e saj mund të cilësohet si kopja më e bukur e saj. Ju sjellim imazhe tejet të nxehta nga pushimet luksoze të këngëtares me të bijën teksa të dyja po marrin pozat e njëra-tjetrës.