NUK JU PRITEJ! Plazhin e nisën të parët, por ja kush e fitoi “konkursin” (FOTO) – AlpeGossip
NUK JU PRITEJ! Plazhin e nisën të parët, por ja kush e fitoi “konkursin” (FOTO)

NUK JU PRITEJ! Plazhin e nisën të parët, por ja kush e fitoi “konkursin” (FOTO)

Fundjava që sapo lamë pas shënoi temperatura të larta dhe kurrsesi VIP-at si edhe të njohurit e ekranit nuk mund ta humbisnin këtë mundësi për të nisur sezonin e verës.

Ndoshta pak herët por moti favorizonte një dite përfekte për plazh. Vajzat ishin të përgatitura me rroba banjo të koleksioneve të fundit dhe ta gatshme për të ekspozuar linjat trupore, si kur ta prisnin prej kohësh këtë ditë.

Nora Istrefi

Lori Hoxha

Armina Mevlani

Oriola Marashi

Por, duhet thënë se “konkursin” e kanë fituar baballarët, të cilët nuk mund ta shijonin plazhin pa vogëlushet e tyre.

Blendi Fevziu

Florian Agalliu