Harrojini vezët e kuqe! Ja si po i pret këngëtarja Pashkët (FOTO) – AlpeGossip
Harrojini vezët e kuqe! Ja si po i pret këngëtarja Pashkët (FOTO)

Harrojini vezët e kuqe! Ja si po i pret këngëtarja Pashkët (FOTO)

Kur vjen puna tek festat, Miley Cyrus kalon çdo pritshmëri. Përmes një seti fotografik realizuar për “Vogue”, ylli i muzikës vërtetoi edhe njëherë se fronin për veshjet fantastike, të çuditshme, të çmendura etj nuk ia rrëmben dot njeri.

“Hoppy Easter Erbody!”, shkruan Miley në fotot e postuara në Instagram.

Fotot u realizuan për të paraprirë festimet e festës së Pashkëve, por normalisht në stilin e Cyrus-it s’mund të ishin ndryshe. Thjesht fantastike!

Hoppy Easter Erbody!

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Nuk është aspak çudi që Miley zgjodhi të vishej kështu; nisi me ditën e Shën Valentinit kur veshi me një fustan sensual të kuq,vazhdoi me ditën e Shën Patrick-ut ku festoi me miqtë e veshur si në foto,dhe tani ishte radha e Pashkës.

Burimi: Vogue