SITUATA DEL “JASHTË KONTROLLIT”/ Gazi i bën të pabërën në emision Renatos – AlpeGossip
SITUATA DEL “JASHTË KONTROLLIT”/ Gazi i bën të pabërën në emision Renatos

SITUATA DEL “JASHTË KONTROLLIT”/ Gazi i bën të pabërën në emision Renatos

Në puntatën e re të “Hell’s kitchen” nuk ka pasur vetëm të bërtitura e zënka, por edhe të qeshura pasi në emision erdhi një nga aktorët më të dashur për publikun, Gaz Paja. Dihet tashmë që Gazi e imiton perfekt Renato Mekollin dhe këtë herë i zuri vendin në emision.

 

Gjatë emisionit, Gazi i jepte urdhëra konkurrentëve sa herë që Renato nuk ndodhej aty. Me ta mësuar këtë, Renato u nxeh dhe më vonë situata doli edhe jashtë kontrollit.

Por në fund Renato dhe Gazi zbuluan se e gjitha ishte një lojë që padiskutim solli të qeshura të shumta.