FRANÇESKA JAÇE NUK PËRMBAHET/ I del gjoksi sheshit në mes të emisionit (VIDEO) – AlpeGossip
FRANÇESKA JAÇE NUK PËRMBAHET/ I del gjoksi sheshit në mes të emisionit (VIDEO)

FRANÇESKA JAÇE NUK PËRMBAHET/ I del gjoksi sheshit në mes të emisionit (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në emisionit “Shiko kush luan” kishte të ftuar shumë personazhe të njohur ku një prej tyre ishte dhe modelja Françeska Jaçe së cilës fanma ju rrit pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo u bë shumë herë protagoniste në emision ku një prej tyre ishte momenti ku deklaroi se nuk kishte veshur të brendshme pasi i kishte bezdi.

Ajo kishte veshur vetëm një fustan të bardhë dhe asgjë nga poshtë, por që e ka “tradhëtuar” në një moment.

Kur Fifi ishte duke kënduar një kolazh të gjithë filluan të kërcenin mes tyre dhe Françeska dhe në një moment asaj i zbulohet komplet njëra anë e gjoksit.

Ajo nuk e ka vënë re dhe ka vazhduar kërcimin dhe ndoshta as të pranishëmit për rreth, por kamera e ka filmuar këtë moment.