BUTRINTI DHE YLLI E THONË TROÇ/ ”Këto janë pozicionet e preferuara në seks!” – AlpeGossip
BUTRINTI DHE YLLI E THONË TROÇ/ ”Këto janë pozicionet e preferuara në seks!”

BUTRINTI DHE YLLI E THONË TROÇ/ ”Këto janë pozicionet e preferuara në seks!”

Butrint Imeri dhe Yll Limani ishin të ftuarit e Luana Vjollcës në “Shiko Kush LUAN” këtë 1 Janar. Dyshja kryen një sfidë mjaft të sikletshme ku zbuluan shumë sekrete të tyre që nuk i kemi ditur më parë.

Madje për të refuzuar dënimet e vështira, dy këngëtarët zbuluan pozicionet e preferuara në shtrat.

I preferuari i Yll Limanit ishte “Missionary”, ndërsa Butrint Imerit tha pozicionin “Doggy style” pasi ia sugjeroi reperi Gjiko, “lopçe” ashtu siç thuhet në Kosovë.