Shtang 20-vjeçarja: Bëra seks me burrin e tezes, por na kapi djali i tij dhe tani… – AlpeGossip
Shtang 20-vjeçarja: Bëra seks me burrin e tezes, por na kapi djali i tij dhe tani…

Shtang 20-vjeçarja: Bëra seks me burrin e tezes, por na kapi djali i tij dhe tani…

Një 20-vjeçare ka nisur një romancë të fshehtë me burrin e tezes së saj, i cili është 40 vjeç. Por duket se i vetmi problem për të nuk është tradhtia, por kërkesa e djalit të tij…

Ja çfarë i rrëfen vajza psikologes së “The Sun”.

Letra e vajzës

“Po përjetoj një histori dashurie plot pasion dhe emocionuese me bashkëshortin e tezes time.

Ai është 40 vjeç por shumë tërheqës dhe njeri me humor.

Që në takimin e parë, në fejesën me tezen, më tërhoqi shumë por sigurisht nuk i shfaqa ndjenjat e mija ndaj tij për hir të raportit familjar. Por kjo zgjati deri në një takim të radhës, kur familjet tona u mblodhën në një darkë.

Ai duhej të shoqëronte disa prej të afërmve në shtëpitë e tyre, por nuk kishte karburant. Kështu gjeti mundësinë dhe më tha nëse doja ta shoqëroja për të mbushur makinën.

Shkova, por ndryshe nga destinacioni që kishim, ai na nxori jashtë qytetit dhe parkoi makinën në një vend në errësirë. Filloi të më puthte dhe më tha se gjithnjë kishte fantazuar të bënte seks me mua. Nuk ia mohova as unë dëshirat e mija, dhe kështu përfunduam duke bërë seks në sediljet e pasme të makinës.

Ishte fantastike çdo gjë…

Kështu vazhduam edhe për shumë muaj të tjerë, duke u munduar që ta mbanin sa më të fshehtë sepse ai nuk do që të ndahet nga tezja ime por as unë nuk dua ta lëndoj atë.

Një ditë kur tezja ishte tek mami im, unë shkova dhe e takova burrin e saj në shtëpinë e tyre.

Bëmë seks atë ditë në dhomën e gjumit, dhe mendoja se si çdo herë gjithçka ishte në rregull… por djali i tij (nga martesa e parë) më dërgoi një mesazh dhe më tha se na kishte parë se çfarë kishim bërë atë ditë.

Unë iu luta që të mos tregonte gjë, por ai më tha që këtë mund ta bënte vetëm nëse unë do pranoj të bëj seks edhe me të.

Nuk di çfarë të bëj?”

Përgjigjja e psikologes

“Lidhja që ti ke me burrin e tezen, qartazi duket se është diçka kalimtare dhe vetëm për të kaluar mirë, e kjo më së shumti nga ana e tij.

Fakti që djali i tij ju ka parë, tregon edhe një herë se kjo lidhje është me rrezik nëse nuk doni të shkatërroni lidhjet familjare.

Së pari të këshilloj që t’i tregosh burrit të tezes për shantazhin që po të bën djali i tij. Së dyti, sigurisht që do të të thosha se duhet ta ndërpresësh patjetër këtë lidhje e cila nuk do të të sjellë asgjë pozitive, ashtu sikurse ka nisur që tani të të shkaktoj probleme”. /Infokusi/