Barbana Dini kujton Ergin, dhe përlot fansat: Po eci përpara por me kokën… (FOTO) – AlpeGossip
Barbana Dini kujton Ergin, dhe përlot fansat: Po eci përpara por me kokën… (FOTO)

Barbana Dini kujton Ergin, dhe përlot fansat: Po eci përpara por me kokën… (FOTO)

Këngëtarja Barbana Dini ka përlotur mbrëmjen e sotme me një postim në rrjete sociale dedikuar vëllait të saj të ndjerë Ergit.
Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet portreti i animuar i Ergit dhe krahas kësaj saj shkruan: “Po eci perpara por me koken mbrapa…tek TI!,”-përfundon këngëtarja. Ergi Dini ndërroi jetë dy vjet më parë si pasojë e një aksidenti me motor.