“KOMENTUESI E KRAHASON ME NJË PROSTITUTË”/ Revoltohet Aulona Musta: M’i ka marrë klientët… (FOTO) – AlpeGossip
“KOMENTUESI E KRAHASON ME NJË PROSTITUTË”/ Revoltohet Aulona Musta: M’i ka marrë klientët… (FOTO)

“KOMENTUESI E KRAHASON ME NJË PROSTITUTË”/ Revoltohet Aulona Musta: M’i ka marrë klientët… (FOTO)

Moderatorja, Aulona Musta kujdeset maksimalisht për fizikun e saj. Tashmë që erdhi edhe sezoni veror ajo ndan foto ku tregon trupin e saj plot muskuj e të tonifikuar. Por, në një foto ku ka pozuar buzë rruge një ndjekës i shkruan duke e krahasuar me një prostitutë.

“A po ndalen me makina me pyet per çmim?”- shkruan ndjekësi në Instagram.

Por, ky koment aspak i këndshëm dhe ofendues ka nxitur një përgjigje të merituar nga ana e moderatores.

“Jo, se i ka marrë gjithë klientet femna jote!”- i përgjigjet Aulona Musta, duke i mbyllur gojën komentuesit.