MOTRA E MADHE FESTON DITËLINDJEN/ Luana dhe Marina i dedikojnë urimet speciale (FOTO) – AlpeGossip
MOTRA E MADHE FESTON DITËLINDJEN/ Luana dhe Marina i dedikojnë urimet speciale (FOTO)

MOTRA E MADHE FESTON DITËLINDJEN/ Luana dhe Marina i dedikojnë urimet speciale (FOTO)

Luana dhe Marina janë dy moderatoret më “in” të momentit edhe pse këtë sezon Marin aka mbetur pa projekte.

Së fundmi në rrjete sociale të dyja kanë uruar motrën e tyre më të madhe e cila feston sot ditëlindjen.

Duket se dy bjondet bukuroshe e duan shumë Lirën aq sa i dedikojnë dhe urime super speciale e konkretisht përmes fotove të mëposhtëme.