SHTOHET NJË FORMAT I RI I PROGAMIT/ Fatma opinioniste, zbulohet ç’do ndodhë me “Përputhen” nga janari (FOTO) – AlpeGossip
SHTOHET NJË FORMAT I RI I PROGAMIT/ Fatma opinioniste, zbulohet ç’do ndodhë me “Përputhen” nga janari (FOTO)

SHTOHET NJË FORMAT I RI I PROGAMIT/ Fatma opinioniste, zbulohet ç’do ndodhë me “Përputhen” nga janari (FOTO)

Duke nisur nga 3 janari, “Përputhen” nuk do të jetë vetëm nga e hëna në të premte, por formatit aktual do t’i shtohet “Përputhen Prime”, një version i ri i programit që do të jetë “prime time” çdo të dielë e ku do të zbulohen sekrete e detaje nga marrëdhëniet mes konkurrentëve.

Burime për “News31” bëjnë me dije se opinioniste e “Përputhen Prime” do të jetë Fatma Haxhialiu.

Ndërkohë vetë ndjekësit në Instagram i kanë kërkuar Fatmës të jetë në karrigen e opinionistes pas komenteve që ajo i bën formatit.

Kërkesa e tyre është marrë parasysh dhe Fatmën nga 3 janari do e shohim si opinioniste e “Përputhen Prime”.