“DASMA E VITIT”/ Dojna Mema zgjedh ngjyrën rozë për fustanin. Ja çfarë kishte veshur moderatorja (FOTO) – AlpeGossip
“DASMA E VITIT”/ Dojna Mema zgjedh ngjyrën rozë për fustanin. Ja çfarë kishte veshur moderatorja (FOTO)

“DASMA E VITIT”/ Dojna Mema zgjedh ngjyrën rozë për fustanin. Ja çfarë kishte veshur moderatorja (FOTO)

Me një të kaluar si pianiste dhe e diplomuar në “Regji Filmi” Dojna Mema është një prej moderatoreve më energjike në ekran.

Ajo u bë pjesë e stafit të Top Albania Radio në 2012 në emisione si “Live From Tirana”, “Disco Lancio”, “Versus”. Bukuroshaj ka prezantuar “Top Fest 12” në krah Ledion Liços. Dhe sigurisht nuk mund të mungonte në ditën më të lumtur të tij.

Bukuroshja ka postuar foto nga “Muri i Dashurisë” e veshur me një fustan rozë i cili ekspozonte më shumë njërin krah.