Nuk duhet humbur! Shihni si ‘harbohen’ kjo shqiptare dhe Maluma në club, do të bashkëpunojnë? Do habiteni! (VIDEO) – AlpeGossip
Nuk duhet humbur! Shihni si ‘harbohen’ kjo shqiptare dhe Maluma në club, do të bashkëpunojnë? Do habiteni! (VIDEO)

Nuk duhet humbur! Shihni si ‘harbohen’ kjo shqiptare dhe Maluma në club, do të bashkëpunojnë? Do habiteni! (VIDEO)

Nëse flasim për artistë të suksesshëm latinë, menjëherë mendja na shkon të “Maluma Baby”, pasi kjo shprehje është bërë refren në çdo këngë të këngëtarit. Maluma është ndër të paktët artistë që çdo kenge e kane HIT por ndryshe nga te tjere disa prej hiteve të tij kanë kaluar shifrën prej 1 miliard. Se fundmi Maluma shihet te jete shume aktiv pasi pak me pare lancoi kengen e tij ne bashkepunim me Yandel, dhe se fundmi ka publikuar këngën e tij te fundit “El Prestamo” . Si duket nje kenge e re mund te vije se shpejti dhe kete herë mbase është një shqiptare fatlumja që mund të bashkëpunojë me yllin botëror. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Rita Ora-n dhe ju me siguri e keni humbur momentin kur Maluma ka postuar disa video teksa ‘shfrenohet’në club me këngëtaren. Nëpërmjet videove mund të kuptohet se me shumë mundësi me vendosjen e hashtag-ut “#ChaoPapa” po na tregojnë një mundësi bashkëpunimi dhe kënga mund të quhet “Chao Papa” ose është thjesht një shprehje jo me rëndësi.