“PSE NUK MË ERDHE NË DITËLINDJE?” Monika vendos në siklet Donaldin – AlpeGossip
“PSE NUK MË ERDHE NË DITËLINDJE?” Monika vendos në siklet Donaldin

“PSE NUK MË ERDHE NË DITËLINDJE?” Monika vendos në siklet Donaldin

Aktorja Monika Lubonja, ka vendosur në siklet Donald Veshajn mbrëmjen e sotme teksa ishte e ftuar në emsionin “Më lër të flas”, duke e pyëtur se pse nuk i shkoi në ditëlindje.

Donaldi tha se nuk ishin takuar asnjëherë që pas mbarimit të spektaklit, dhe donte që takimi i tyre të ishte privatësisht dhe jo me shumë njerëz.

Donaldi: Nuk jemi takuar asnjëherë që nga dalja nga Bigu

Monika: Po pse nuk më erdhe në ditëlindje ti njëherë?

Donaldi: Doja të takoheshim më privatësisht, jo me shumë njerëz