E MËRZITUR ME ARBANA OSMANIN? Fifi e zbulon: Më ka një borxh… – AlpeGossip
E MËRZITUR ME ARBANA OSMANIN? Fifi e zbulon: Më ka një borxh…

E MËRZITUR ME ARBANA OSMANIN? Fifi e zbulon: Më ka një borxh…

Këngëtarja Fifi ka zbuluar mbrëmjen e sotme një “borxh” që moderatorja Arbana Osmani i ka pa shlyer.

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas”, nën moderimin e vëllezërve Veshaj, Fifi tha se kishin lidhur bast nëse do lidhej apo jo brenda shtëpisë së BB, gjë e cila nuk ndodhi.

Pyetje: Je mërzitur me Arbana Osmanin?

Fifi: Unë nuk di me rrejt, pavarësisht që disa lëvizje i kam bo palidhje. Lidhëm bast nëse do të dashurohesha brenda shtëpisë së Big Brotherit. Unë nuk dashurova brenda, ajo më ka një pal këpucë borxh dhe jam mërzit shumë që nuk mi ka la.