“BURRAT PO I NDËRRON SI ÇORAPET”/ Rudina Dembacaj i kthen përgjigjen epike ndjekësit: Kaq rrallë… (FOTO) – AlpeGossip
“BURRAT PO I NDËRRON SI ÇORAPET”/ Rudina Dembacaj i kthen përgjigjen epike ndjekësit: Kaq rrallë… (FOTO)

“BURRAT PO I NDËRRON SI ÇORAPET”/ Rudina Dembacaj i kthen përgjigjen epike ndjekësit: Kaq rrallë… (FOTO)

Aktorja dhe moderatorja shumë e komentuar në media, Rudina Dembacaj përballet shpesh me komente të pakëndshme nga ndjekësit e saj, në lidhje me jetën private. Mirëpo ajo nuk ua përton një përgjigje, siç ka bërë dhe së fundmi.

Rudina ka publikuar në rrjete sociale një foto familjare, ku shihet në det në shoqërinë e Markut dhe Viktorias. “Burrat po i ndërron si çorapet”, i ka shkruar një ndër ndjekësit e saj.

Si gjithmonë, moderatorja e ka marrë me shumë sportivitet dhe nuk ia ka kursyer ndjekësit një përgjigje epike. “Eh ç’të bësh! Kaq rrallë i ndërron çorapet?”, ka replikuar ajo.