LINDA REI BËHET VAJZË PËR SHTËPI/ K**va ka plot por nuk dijnë të bëjnë byrek (FOTO) – AlpeGossip
LINDA REI BËHET VAJZË PËR SHTËPI/ K**va ka plot por nuk dijnë të bëjnë byrek (FOTO)

LINDA REI BËHET VAJZË PËR SHTËPI/ K**va ka plot por nuk dijnë të bëjnë byrek (FOTO)

Linda Rei i ka harruar fotot e videot provokuese ditët e fundit dhe është përqëndruar tek jeta si shtëpiake.

Makeup artistja ka postuar sot disa video ku tregon se po gatuan e po bën punët e shtëpisë për të cilat shprehet se i bën me qejf.

Në një prej postimeve, Linda sulmon vajzat që mbajnë thonj me xhel duke u shprehur se atyre u mjafton të hapin këmbët se punët e shtëpisë nuk i bëjnë sipas saj.

“Më pëlqen shumë t’i bëj punët e shtëpisë. Edhe pse nuk kam nevojë se s’kam ndërmend të martohem ose edhe nëse ndodh, kur rritesh si femër vjen dita që vetëm duke pare di të gatuash, të lash dhe të pastrosh… të jesh vec e bukur nuk hyn në punë se ka plot kurva të bukura nëpër lokale. Sa pjeshka dinë të bëjnë byrek sot e kësaj dite. Apo për thonjt me xhel nuk mësonin dot se përse të mësosh këto gjera kur ju mjafton të hapni këmbët”, shkruan Linda në videon ku shihet duke vendosur lavatriçen në punë.