E vutë re?! Majk LË NAM në klipin e ri, del i veshur me pelerinë FEMRASH (FOTO) – AlpeGossip
E vutë re?! Majk LË NAM në klipin e ri, del i veshur me pelerinë FEMRASH (FOTO)

E vutë re?! Majk LË NAM në klipin e ri, del i veshur me pelerinë FEMRASH (FOTO)

Reperi i njohur Majk dhe Getoar Selimi ditën e djeshme publikuan këngën e tyre të re, e cila quhet ‘Paris Milano’. Ky bashkëpunim rezultoi i suksesshëm dhe brenda pak orësh ka grumbulluar shumë klikime në Youtube.

Si në çdo klip tjetër të dy këngëtarëve, edhe këtu nuk munguan makinat luksoze dhe veshjet e shtrenjta. Njëra ndër tyre është edhe pelerina që Majk kishte veshur në pjesën që shfaqet afër pishinës. Kjo veshje u komentua gjatë nga mediat sot pasi arrin çmimin e 2885 eurove.

Mirëpo mesa duket reperi nuk e ka vënë re që kjo veshje në fakt është për femra. Përpara tij, ajo është veshur nga supermodelja e njohur Gigi Hadid në një nga daljet e saj publike.