“PSE NE MOS I SHOHIM…”/ Disa ndjekin ndeshjen, të tjerët xhelozojnë – AlpeGossip
“PSE NE MOS I SHOHIM…”/ Disa ndjekin ndeshjen, të tjerët xhelozojnë

“PSE NE MOS I SHOHIM…”/ Disa ndjekin ndeshjen, të tjerët xhelozojnë

Sot ‘’Vëllai i Madh’’ i ka mundësuar disa prej banorve të kalojnë një mbëmje shumë ndryshe dhe interesante.

Monika, Arjola, Iliri, Kledi dhe Sabiani patën mundësi të ndiqnin ndeshjen kualifikuese të Shqipërisë me Andorrën.

Pjesa tjetër e tyre, janë të detyruar të qëndrojnë në salon në pamundësi për ta shijuar këtë eksperiencë.

Mes tyre nuk kanë munguar as batutat, ironitë dhe xhelozitë e para.

”Edhe ata patën mundësi ta ndiqnin festën tonë, pse ne mos t’i shohim dot ata”,- thotë ndër të tjera Einxhel.