JANË IDENTIKE/ Gjendet sozia e Meghan Markle, nuk dallojnë nga njëra-tjetra – AlpeGossip
JANË IDENTIKE/ Gjendet sozia e Meghan Markle, nuk dallojnë nga njëra-tjetra

JANË IDENTIKE/ Gjendet sozia e Meghan Markle, nuk dallojnë nga njëra-tjetra

Shumica e personazheve VIP e kanë gjetur një kopje të tyren nëpër botë dhe radhën këtë herë e ka Meghan Markle.

Në rrjet po qarkullojnë disa foto të një gruaje e cila e themi me bindje të plotë se është një kopje identike e dukeshës.

Ajo quhet Akeisha Land, është 39 vjeç, mama e dy fëmijëve dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo shfaqet herë pas here në llogarinë e fëmijëve të saj në Instagram dhe fotot kanë marrë brenda pak orësh mijëra pëlqime.

Të shumtë janë komentuesit që i kanë vënë në dukje ngjashmërinë, ndërsa për “E!News” Akeisha tregoi se njerëzit e ngatërrojnë shpeshherë në rrugë me dukeshën.

 

View this post on Instagram

An #usie with my littlest love in our matching “LOVE” sweatshirts from @coolkiidzwear ❤️ • What I love about these sweatshirts is not only their obvious adorableness, but also the fact that they aren’t super thick. Which is perfect for fall and winter because you can layer it with other things and not worry about sweating out your hair (ain’t nobody got time for that! 💁🏽‍♀️). And if your kid(s) are anything like mine, they get hot real fast running around all day, so lightweight layers are imperative. I also love that you’re able to take the layers off to rock it in the spring for those still cool days. These sweatshirts are perfect for year round cuteness! • Have a great week friends and remember to tell the people you care about that you love them… and as always, keep it cute! 😘

A post shared by Greyson Regina Land (@greyson_land) on

 

39-vjeçarja u shpreh se e merr si kompliment kur njerëzit e ngatërrojnë me Meghan Markle, sepse sipas saj dukesha është e mrekullueshme.