“O MORTJE…MË THUAJ”/ Aktori tremb Marina Vjollcën, asaj gati sa nuk i thyhet telefoni (VIDEO) – AlpeGossip
“O MORTJE…MË THUAJ”/ Aktori tremb Marina Vjollcën, asaj gati sa nuk i thyhet telefoni (VIDEO)

“O MORTJE…MË THUAJ”/ Aktori tremb Marina Vjollcën, asaj gati sa nuk i thyhet telefoni (VIDEO)

Aktori i spektaklit të humorit “Klanifornia”, Visjan Ukcenaj, ka regjistruar një video kur tremb moderatoren Marina Vjollca.

Visjani afrohet me ngadalë te Marina që ishte ulur në rreshtin e parë të spektatorëve dhe i ulëret, ndërsa moderatorja trembet dhe i bie telefoni nga dora.

“O mortje”, dëgjohet t’i thotë Marina, ndërsa aktori i tregon se është duke regjistruar videon, ndërsa moderatorja i thotë se e ka falur dhe nmund ta fikë videon.

“Të kam falur dhe me thuaj kur të mbyllësh kamerën” i thotë Marina, ndërsa Visjani ia kthen se do ta mbyllë kur të jetë në një distancë të sigurtë.

Pasi largohet pak, Visjani i thotë se e ka fikur videon, ndërsa Marina ngrihet dhe e ndjek me vrap.