“KAM REZULTUAR POZITIVE…”/ Manjola Nalbani infektohet me COVID-19, ja si është gjendja e saj shëndetësore (FOTO) – AlpeGossip
“KAM REZULTUAR POZITIVE…”/ Manjola Nalbani infektohet me COVID-19, ja si është gjendja e saj shëndetësore (FOTO)

“KAM REZULTUAR POZITIVE…”/ Manjola Nalbani infektohet me COVID-19, ja si është gjendja e saj shëndetësore (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, ka zbuluar një ditë më parë se ka rezultuar pozitive ndaj Covid-19. Përmes një postimi në profilin e saj në “Instagram”, teksa uron ditën e Pavarësisë ajo edhe tregon se ka disa ditë që është izoluar në shtëpi.

Mandola falënderoi gjithashtu të gjithë personat që e kanë mbështetur dhe shpreson që t’i rikthehet normalitetit sa më shpejt.

Manjola Nallbani zbulon se është infektuar me Covid-19: Jam e izoluar,

“Ne kete vit te pazaktonte, ju uroj nga shtepia GEZUAR FESTEN E FLAMURIT dhe ju ftoj te shikoni programin Shiko kush luan. Edhe une sikunder ju do ta ndjek si spektatore (programi eshte xhiruar pak dite me heret!). Ne te vertete prej pak ditesh kam rezultuar pozitive me covid prandaj , jam izoluar e shpresoj qe ti rikthehem normalitetit se shpejti. Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen! Ju dua”, shkruan këngëtarja.