“TË PASMET E MIA NUK…”/ Oriola Marashi publikon FOTOT nga plazhi dhe ‘i vë flakën’ rrjetit – AlpeGossip
“TË PASMET E MIA NUK…”/ Oriola Marashi publikon FOTOT nga plazhi dhe ‘i vë flakën’ rrjetit

“TË PASMET E MIA NUK…”/ Oriola Marashi publikon FOTOT nga plazhi dhe ‘i vë flakën’ rrjetit

Modelja bukuroshe Oriola Marashi publikon shpesh në Instagramin e saj foto provokuese nga pushimet ose përditshmëria e saj. Por këtë herë duket se bukuroshja ka ‘tërbuar’ keq ndjekësit e saj.

E veshur me bikini të vogla që i nxjerrin në pah format e përkryera trupore, Oriola publikon fotot e shkrepura nga pas ndërsa tregon dhe ‘asetet’.

“Të pasmet e mia nuk gënjejnë”, shkruan bukuroshja dhe publikon fotot e mëposhtme.

Screenshot_8.jpg
Screenshot_9.jpg
Screenshot_10.jpg
Screenshot_11.jpg