U HABITËM/ Fiori Dardha feston ditëlindjen por fansat s’po e besojnë moshën e saj – AlpeGossip
U HABITËM/ Fiori Dardha feston ditëlindjen por fansat s’po e besojnë moshën e saj

U HABITËM/ Fiori Dardha feston ditëlindjen por fansat s’po e besojnë moshën e saj

Moderatorja Fiori Dardha është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar dhe të ndjekur në media. Ajo prej vitesh tashmë së bashku me Rozana Radin prezantojnë emisionin investigativ “Boom” që është shumë i ndjekur nga publiku.

Dita e sotme është shumë e veçantë për prezantuesen e njohur pasi ajo feston ditëlindjen. Ka qenë vetë Fiori ajo që në orët e para të mëngjesit ka publikuar një foto të vetë ku dhe ka zbuluar për të gjithë fansat se mbush 39-vjeç. Shumë prej tyre e kanë uruar moderatoren dhe të shumtë kanë qenë ata që kanë rënë dakord se Fiori duket më e re se aq.

Po ashtu edhe opinionisti i njohur Olti Curri, i cili është kushëri me gazetaren pak minuta më parë e ka uruar me një urim special.