ASKUSH S'E DINTE/ Ylli i filmave për të rritur zbulon gabimin që meshkujt bëjnë gjatë seksit - AlpeGossip
ASKUSH S’E DINTE/ Ylli i filmave për të rritur zbulon gabimin që meshkujt bëjnë gjatë seksit

ASKUSH S’E DINTE/ Ylli i filmave për të rritur zbulon gabimin që meshkujt bëjnë gjatë seksit

Në një video të kohëve të fundit në YouTube, aktorja e filmave erotik Esperanza Gomez zbuloi një gabim që shumë burra bëjnë në dhomën e gjumit.

Bukuroshja kolumbiane i këshilloi njerëzit që të shpenzonin më shumë kohë që t’ua ndezin epshin seksual partnereve të tyre.

Ajo sugjeroi burrat të merrnin pjesë në biseda të pista, përpara se t’i futeshin aktit seksual.

“Gratë dëshirojnë t’u thuhen gjëra që iu zgjojnë dëshirën. Ne duam të prekemi dhe të dëgjojmë tonin e një burri”, deklaroi pornostarja.