I zbukurojnë mëngjesin Rezartës/ Ami dhe Ermail e kapin në befasi duke i…(FOTO) – AlpeGossip
I zbukurojnë mëngjesin Rezartës/ Ami dhe Ermail e kapin në befasi duke i…(FOTO)

I zbukurojnë mëngjesin Rezartës/ Ami dhe Ermail e kapin në befasi duke i…(FOTO)

Pak ditë më parë nga studio e Rezarta Shkurtës u panë dy fëmijët e një prej çifteve të dashur të publikut.
Ermal Mamaqi dhe Ami po realizonin setin fotografik të Joelit dhe Sias të porsalindur.

Në shenëj falënderimi çifti kanë surprizuar Rezartën duke i dërguar një buqetë me lule .

“Faleminderit që me zbukuruat dy herë mëngjeset. Të parin kur me sollet dy engjëjt tuaj, dhe së dyti për këtë surprizë të bukur. Ju dua shumë Amarda Toska Ermal Mamaqi’ka shkruar Rezarta krah fotos.

Ende nuk është parë i plotë realizimi i bërë nga Rezarta por me siguri Ami dhe Ermali do e shuajnë kureshtjen e fansave të tyre.