ÇIFTI JANË NDARË/ Ja çfarë bën Mozzik për familjarët e Loredanës (FOTO) – AlpeGossip
ÇIFTI JANË NDARË/ Ja çfarë bën Mozzik për familjarët e Loredanës (FOTO)

ÇIFTI JANË NDARË/ Ja çfarë bën Mozzik për familjarët e Loredanës (FOTO)

Lajmi se Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, po bën bujë që prej disa ditësh. Përflitet se dyshja po kalon një krizë, si shkak i mosmarrëveshjeve në lidhje me karrierën.

Ditën e djeshme Loredana festoi ditëlindjen dhe Mozziku nuk u duk askund madje as nuk e uroi, gjë që ngjalli akoma më shumë dyshimet për një ndarje të mundshme mes çiftit.

Mirëpo po të shikojmë Instagramin e reperit Mozzik, do të vëmë re se ai i ndjek të gjithë familjarët e Loredanës si më parë, po ashtu dhe Loredanën, fotot me të cilën nuk janë fshirë. Kjo tregon se kriza mes çiftit mund të jetë thjesht diçka e përkohshme dhe që shumë shpejt do të kthehen në krahët e njëri-tjetrit.