Si të tregosh se je shqiptar jashtë shtetit/ Oriola Marashi bezdis komshinjtë (VIDEO) – AlpeGossip
Si të tregosh se je shqiptar jashtë shtetit/ Oriola Marashi bezdis komshinjtë (VIDEO)

Si të tregosh se je shqiptar jashtë shtetit/ Oriola Marashi bezdis komshinjtë (VIDEO)

Thuhet shpesh me shaka se shqiptarët dallojnë menjëherë se kush janë në çdo vend të botës që të jenë. Një episod komik për të vërtetuar këtë shprehje na e ka treguar Oriola Marashi.

Bukuroshja shqiptare shfaqet në ballkonin e një pallati duke pirë kafe dhe cigare e ka zgjedhur që të tërheqë vëmendjen duke bezdisur kalimtarët dhe komshinjtë.

Oriola fillon të bëjë vokalica me zë të lartë të cilat bëjnë që kalimtarët të kthejnë kokën të habitur dhe komshinjtë të dalin në ballkon.
“ Si të dallojmë shqiptarët jashtë shtetit… Kafe, cigare dhe duke bezdis komshiun!”,- shkruan Oriola bashkangjitur videos që ka publikuar në Instagram-in e sa