NË PRAG TË VITIT TË RI/ Fejohet gazetarja e njohur shqiptare (FOTO) - AlpeGossip
NË PRAG TË VITIT TË RI/ Fejohet gazetarja e njohur shqiptare (FOTO)

NË PRAG TË VITIT TË RI/ Fejohet gazetarja e njohur shqiptare (FOTO)

Viti i ri ka nisur për të gjithë me ndryshime.

Edhe për gazetaren e njohur Albina Gjergji ka ndodhur një ndryshim.

Ajo është fejuar dhe këtë e ka bërë vetë të ditur përmes një foto të publikuar në Instagram.

Albina shihet në prehrin e një mashkulli duke iu drejtuar me një puthje.

‘Faleminderit të gjithëve për urimet dhe Gëzuar Vitin e Ri 2019 nga ne të dy’, shkruan gazetarja.