NUK E FSHEH GËZIMIN DUKE NA DHËNË LAJMIN/ Aurela Gaçe arrin të rifitojë llogarinë në “Facebook” – AlpeGossip
NUK E FSHEH GËZIMIN DUKE NA DHËNË LAJMIN/ Aurela Gaçe arrin të rifitojë llogarinë në “Facebook”

NUK E FSHEH GËZIMIN DUKE NA DHËNË LAJMIN/ Aurela Gaçe arrin të rifitojë llogarinë në “Facebook”

Pas disa javësh mundimesh, këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe ka dhënë lajmin e mirë se ka mundur ta rifitojë plotësisht llogarinë e saj në ‘Facebook’. Gaçe nuk e ka fshehur entuziasmin e një momenti të tillë duke ndarë një video në ‘Instagram’, pasi më në fund ariti të rimerrte një nga urat lidhëse të saj dhe fansave që i kanë shkruar përherë dhe e kanë mbështetur gjatë gjithë karrierës së saj artistike.

Aurela premtoi se shumë shpejt do të dëgjoheshin me këngë e valle dhe i falenderoi gjithashtu të gjithë ndjekësit që kanë suportuar çdo postim nën emrin e Aurelës gjatë kësaj kohe, teksa faqja ka qenë e vjedhur.

https://www.instagram.com/tv/CFw6uK5A8jP/?utm_source=ig_web_copy_link