NDAHET NGA BURRI I PESTË/ Pamela Anderson i jep fund martesës dy javë pas saj – AlpeGossip
NDAHET NGA BURRI I PESTË/ Pamela Anderson i jep fund martesës dy javë pas saj

NDAHET NGA BURRI I PESTË/ Pamela Anderson i jep fund martesës dy javë pas saj

Para dy javësh aktorja e njohur Pamela Anderson u martua për herë të pestë, me producentin Jon Peters, 74 vjeç, në një ceremoni private në Malibu. Dyshja e kishin mbajtur të fshehtë lidhjen e tyre dhe martesa ishte një surprizë për të gjithë.

Vetëm dy javë pas lidhjes, Pamela dhe Peters janë ndarë! Në një intervistë për “Hollyëood Reporter” aktorja ka treguar se kanë vendosur të heqin dorë nga martesa dhe ka zbuluar arsyen. “Jeta është një udhëtim, ndërsa dashuria një proces. Me këtë të vërtetë universale në mendje, ne kemi vendosur reciprocikisht të heqim dorë nga martesa”, është shprehur ajo.