“PO HIDHET PËRPJETË NGA GËZIMI”/ Ja si reagon “macja” kur e merr malli për Flori Mumajesin (VIDEO) – AlpeGossip
“PO HIDHET PËRPJETË NGA GËZIMI”/ Ja si reagon “macja” kur e merr malli për Flori Mumajesin (VIDEO)

“PO HIDHET PËRPJETË NGA GËZIMI”/ Ja si reagon “macja” kur e merr malli për Flori Mumajesin (VIDEO)

Flori Mumajesi është një nga këngëtarë më “in” të të gjtiha kohërave dhe mjaft i preferuar nga publiku shqiptar.

Çdo lajm në lidhje me të bëhet bujë në rrjete sociale ku janë të gjithë të interesuar.

Ai është aktiv dhe në rrjete sociale ku së fundmi ka publikuar një video të qeshushit të tij të cilin e quan “mace” pasi është paksa i vogël.

“Ky është reagimi i maces time kur e merr malli, irish dance”, shkruan ai pranë videos ku qenushi hidhet përpjetë nga gëzimi kur shef Florin.