ME VESHJE KOMBËTARE/ Vesa Luma dhe Lian urojn festën e 28 Nëntorit (FOTO) – AlpeGossip
ME VESHJE KOMBËTARE/ Vesa Luma dhe Lian urojn festën e 28 Nëntorit (FOTO)

ME VESHJE KOMBËTARE/ Vesa Luma dhe Lian urojn festën e 28 Nëntorit (FOTO)

Me këtë rast edhe këngëtarët kanë filluar t’i urojnë shqiptarët me anë të rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, Vesa Luma sapo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram teksa uron festën e Flamurit.

“Urime festen e 28 nentorit te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen 🇦🇱!”, shkruan ajo e cila shfaqet në veshje kombëtare bashkë me djalin e vetëm, Lianin.

Ndryshe, Vesa pas një kohe të gjatë do të performojë në Tiranë në sheshin Skëndërbej për nder të 28 nëntorit.