Në pritje të fëmijës së dytë Amit i ka hipur nuri i shtatëzanisë, shihni si duket në këtë FOTO – AlpeGossip
Në pritje të fëmijës së dytë Amit i ka hipur nuri i shtatëzanisë, shihni si duket në këtë FOTO

Në pritje të fëmijës së dytë Amit i ka hipur nuri i shtatëzanisë, shihni si duket në këtë FOTO

Do mahniteni nga ky ndryshim…

Ami tashme shihet me barkun e rrumbullakosur dhe pa diskutim qe ka marre nur nga kjo shtatzëni. Pa frikë mund të themi se është ndër moderatoret më të ëmbla dhe të bukura të ekranit shqiptar. Këto kohë Ami në rrjete sociale u vu re se kishte vendosur mos shfaqej shumë por së fundmi ka postuar një foto nga eventi i mbrëmjes së kaluar që u mbajt në kryeqytet. Në fotot e publikuara Amarda shfaqet shumë e bukur dhe plot hijeshi.