“GRUAJA E…”/ Loredana sapo na konfirmoi me këtë FOTO mardhënien e saj me Mozzik – AlpeGossip
“GRUAJA E…”/ Loredana sapo na konfirmoi me këtë FOTO mardhënien e saj me Mozzik

“GRUAJA E…”/ Loredana sapo na konfirmoi me këtë FOTO mardhënien e saj me Mozzik

Ndonëse nuk e kanë pranuar publikisht, duket se Mozzik dhe Loredana Zefi janë rikthyer sërish bashkë dhe detajet e vërtetojnë këtë gjithnjë e më shumë.

Së fundmi, reperja ka publikuar një imazh mjaft provokues në llogarinë e saj në Insatgram. Zefi shfaqet e veshur me bikini në ngjyrë jeshile, të cilat i tregojnë qartë çdo formë trupore, ndërsa flokët i ka lënë të lëshuara dhe pa grim.

Mirëpo, përveç kësaj, vëmendjen e mori edhe mbishkrimi që reperja kishte zgjedhur për këtë imazh.

“Gruaja e Mozzik”, shkruante këngëtarja, duke ngritur sërish dyshime se dyshja janë bashkë dhe po shijojnë çdo moment në krahët e njëri-tjetrit.

Për më tepër, Loredana ka etiketuar edhe këngëtarin në foton e saj.

FOTO