”MIRËNJOHËSE QË JAM GJALLË…”/ Lori Hoxha ka një urim emocionues për veten në ditën e saj të lindjes – AlpeGossip
”MIRËNJOHËSE QË JAM GJALLË…”/ Lori Hoxha ka një urim emocionues për veten në ditën e saj të lindjes

”MIRËNJOHËSE QË JAM GJALLË…”/ Lori Hoxha ka një urim emocionues për veten në ditën e saj të lindjes

Sot, në ditëlindjen e saj të 26-të, Lori Hoxha ka vendosur ti bëjë vetes një urim shumë të veçantë.

Bukuroshja ka postuar disa foto në profilin e saj dhe i ka shoqëruar me përshkrimin:

Ky vit që kaloi më ka ndryshuar në shumë mënyra të ndryshme dhe unë ndihem shumë mirnjohëse që jam gjallë për të parë një tjetër vit, për të patur shancin që ti dua akoma më shumë njerëzit e mi të dashur, për të rregulluar gabimet e të shkuarës dhe për të bërë të reja, dhe që të vazhdoj të punojë me veten time gjatë kohës që përpiqem të jetoj jetën time më të mirë. Falenderuese ndaj çdokujt që më ka ndërtuar në gruan që jam tani.

Mesa duket, Lori kishte një mesazh dhe urim shumë domethënës për veten e saj. Ne i urojmë që të vazhdojë të punojë për tu bërë femër akoma më e plotësuar se ç’është tani. /AlpeGossip.al