DO BËJNË NAMIN/ Noizy dhe këngëtarja e njohur shqiptare bëhen bashkë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
DO BËJNË NAMIN/ Noizy dhe këngëtarja e njohur shqiptare bëhen bashkë (FOTO+VIDEO)

DO BËJNË NAMIN/ Noizy dhe këngëtarja e njohur shqiptare bëhen bashkë (FOTO+VIDEO)

Reperi shumë i dashur për publikun, Noizy ka dhënë së fundmi një intervistë ekskluzive në emisionin “Nin”, në Klan Kosova. Ai ka zbuluar të reja nga jeta e tij, mes të tjerash dhe bashkëpunimin e ardhshëm.

Prej ditësh, në rrjet kanë qarkulluar lajme se ai dhe Dhurata Dora do të vijnë së shpejti me një projekt muzikor. Ky lajm është konfirmuar nga vetë reperi gjatë intervistës.

Tani që bashkëpunimi është konfirmuar fansat mezi po presin dhe me siguri kënga e tyre do të jetë hit!