1BILLION SHIKIME NË YOUTUBE/ Bebe Rexha sërish bashkëpunim me DJ e famshëm, u bashkohet dhe… (FOTO) – AlpeGossip
1BILLION SHIKIME NË YOUTUBE/ Bebe Rexha sërish bashkëpunim me DJ e famshëm, u bashkohet dhe… (FOTO)

1BILLION SHIKIME NË YOUTUBE/ Bebe Rexha sërish bashkëpunim me DJ e famshëm, u bashkohet dhe… (FOTO)

Bebe Rexha është një ndër kengetaret më të dëgjuara në radio në USA dhe jo vetëm. Kënga e saj “Meant to be’ me javë të tëra ka qëndruar në vend të parë në Billboard Country dhe për këtë ajo ka krijuar histori. Por sukseset për Bletën nuk kanë ndalim, pasi kënga e saj ‘I’m a mess’ arriti 70 milion brenda një muaji, ajo tashmë ka një lajm mjaft të mirë për të gjithë ne.

Pas bashkëpunimit të saj në HIT-in “Hey mama” të Dj David Guetta, këngë e cila ka arritur mbi 1 bilion klikime, dyshja tashmë do ketë një këngë tjetër dhe këtë herë nuk do jetë Nicki me ta por një yll latin me famë botërore. Bëhet fjalë për J Balvin.

Kënga titullohet “Say my name” dhe është pjesë albumit “7” të Dj të famshëm, Guettas.