NJË NGA VAJZAT MË SEKSI/ Modelja nga Venezuela do t’ju bëjë të harroni Kim Kardashianin – AlpeGossip
NJË NGA VAJZAT MË SEKSI/ Modelja nga Venezuela do t’ju bëjë të harroni Kim Kardashianin

NJË NGA VAJZAT MË SEKSI/ Modelja nga Venezuela do t’ju bëjë të harroni Kim Kardashianin

Ajo është një ndër vajzat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht – dhe po i bën konkurrencë serioze Kim Kardashianit.

Maria Villalba numëron mbi 247 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Se pse modelja seksi 30-vjeçare nga Venezuela ka aq shumë ndjekës ju tregojnë më së miri fotografitë më poshtë.