SA SHUMË QË ËSHTË RRITUR/ Elia Zaharia tregon si rrallëherë vajzën (FOTOT) – AlpeGossip
SA SHUMË QË ËSHTË RRITUR/ Elia Zaharia tregon si rrallëherë vajzën (FOTOT)

SA SHUMË QË ËSHTË RRITUR/ Elia Zaharia tregon si rrallëherë vajzën (FOTOT)

Në muajin tetor 2020 Princ Leka dhe princeshë Elia Zaharia u bënë prindër për herë të parë. Elia solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Geraldina.

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të ëmbël vogëlushes, e cila shihet se ka ndryshuar shumë që nga hera e fundit që e kemi parë.

Kujtojmë se Elia ka rrëfyer se shtatzënia nuk ka qenë aspak e lehtë për shkak të kushteve të pandemisë.